Головна>Новини
КрНУ
Новини

Урочисте вручення сертифікатів стипендіатам Міжнародного благодійного Фонду імені Катерини Ковшевич
24.11.19
14 листопада 2019 року в аудиторії імені академіка Вернадського Кременчуцького Національного Університету імені Михайла Остроградського відбулося урочисте вручення сертифікатів 16 студентам, котрі отримали стипендію від Міжнародного благодійного Фонду імені Катерини Ковшевич.

Здійснили почесну місію вручення сертифікатів Перший проректор університету професор Никифоров та регіональний представник від ФКК –професор Ганна Капустян.

Професор звернула увагу стипендіатів та всіх присутніх не лише на історію виникнення фонду та зворушливу розповідь про родину Катерини Ковшевич, а й на ювілейну дату. Цього року виповнюється 10 років з моменту надання стипендій студентам нашого університету.

Ганна Капустян розповіла, що стипендії вручаються не лише обдарованим, але і економічно не забезпеченим студентам, які потребують допомоги.

Також професор зазначила, що кожен стипендіат обов’язково має знати українську мову та мати стійку життєву патріотичну позицію - це є головними правилами фонду.

Словами вдячності у цей день була заповнена вся аудиторія, бо мабуть не було жодного стипендіата який би не подякував Президенту фонду – Христині Дурбак та регіональному представнику.

В знак подяки за неоціненну працю професора Капустян Г.Т. стипендіати вирішили подарувати портрет Т.Шевченка, вишитого на полотні власноруч однією із стипендіаток, як символ невмирущого українського народу.

КрНУ