Головна>Новини
КрНУ
Новини

Участь представників КрНУ у міжнародній конференції LOGI-2019 (м. Чеське Будейовіце, Чеська Республіка)
27.11.19
14-15 листопада 2019 року асистент кафедри комп’ютерних та інформаційних систем Наталія Сохін та студентка 4-го курсу факультету електроніки та комп’ютерної інженерії гр. КІ-16-1 Світлана Кравченко брали участь у роботі міжнародної конференції LOGI-2019.

Захід відбувся в рамках співпраці з Технологічним факультетом Інституту технологій та бізнесу (Faculty of Technology, Institute of Technology and Business in Ceske Budejovice, VSTE). Конференція проводилася під егідою проекту «Майбутнє автономної мобільності в Центральній Європі (FAME)» («Future of Autonomous Mobility in Central Europe (FAME)»). Даний проект фінансується за рахунок гранту, наданого Міжнародним Вишеградським фондом (Visegrad Fund).

Організатором міжнародної наукової конференції LOGI є Інститут технологій та бізнесу в Чеське Будейовіце. Дана конференція присвячена актуальним темам і тенденціям в галузі транспорту та логістики, що пов’язані із функціонуванням усіх видів транспорту та транспортно-логістичними технологіями. Тематика робіт включає експлуатацію автономних транспортних засобів та вантажно-розвантажувального обладнання, автомобілебудування, питання використання та експлуатації авіаційного, водного, автомобільного та залізничного видів транспорту, застосування прикладних математичних методів та методів дослідження операцій з точки зору транспорту та логістики.

Серед цьогорічних учасників конференції – представники Університету Жиліна, Коледжу логістики в Пршерові, Університету Пардубіце, Технічного університету в Брно (Чехія), Новосадського університету (Сербія), Люблінської Політехніки, Сілезького технологічного університету, Університету Бельско-Бяла, Опольського політехнічного університету, Університету природничих наук в Любліні, Інституту автомобільного транспорту, Морської академії в Щецині (Польща), Білоруського державного університету, Талліннського технічного університету (Естонія), Сибірського державного університету шляхів сполучення, Казанського федерального університету (Російська Федерація), Технічного університету Кошице, Технічного університету у Зволені (Словаччина), Загребського університету (Хорватія), Будапештського університету технології та економіки (Угорщина), Делфтського технічного університету (Нідерланди).

Наталія Сохін представила доповідь «Дослідження прогностичних можливостей алгоритму побудови локальної моделі керованого процесу для прогнозування трафіку», а Світлана Кравченко – «Метод класифікації часових рядів тональних оцінок в задачах сентимент-аналізу текстового контенту». Обидві доповіді прозвучали в секції «Innovative information systems and smart technologies application within transport and logistics processes» («Застосування інноваційних інформаційних систем та інтелектуальних технологій у транспортних та логістичних процесах»).

Результатом участі, крім наукових публікацій, став подальший розвиток співпраці Технологічного факультету Інституту технологій та бізнесу в Чеське Будейовіце і факультету електроніки та комп’ютерної інженерії КрНУ, досягнуто домовленостей щодо підписання угоди про співпрацю між факультетами.


КрНУ