Головна>Новини
КрНУ
Новини

Підсумкові семінари-тренінги з фінансової грамотності українською та англійською мовами
02.12.19
В останній тиждень листопада в університеті відбулися підсумкові семінари-тренінги з фінансової грамотності для студентської молоді: 25-го – англійською, а 26-го листопада – українською мовами. Як повідомлялось раніше, семінари проводилися в рамках спільного проекту урядової агенції Сполучених Штатів Америки «Корпусу Миру США в Україні» та Центру міжнародної діяльності нашого університету. Автором ідеї є волонтер Корпусу Миру Макс Кушнір (Maxwell Kushnir). Цього разу до участі у семінарах долучився Ендрю Вомер (Andrew Womer), аналітик штаб-квартири Організації економічного співробітництва та розвитку (Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD), м. Париж, Франція.

У ході англомовного семінару, що проходив 25-го листопада, студенти дізналися про причини та наслідки виникнення інфляції, її різновиди та показники.

Наступного дня, 26-го листопада, семінар-тренінг проводився українською мовою (за підтримки кафедри перекладу) у форматі короткого огляду усіх попередніх англомовних семінарів.

Наприкінці зустрічі волонтером Корпусу Миру США Максом Кушніром було анонсовано проведення нових семінарів-тренінгів у наступному році.

Центр міжнародної діяльності КрНУ


КрНУ