Головна>Новини
КрНУ
Новини

Круглий стіл « Актуальні питання вибору професії»
30.01.20
28 січня 2020р. у ЦПКПА відбувся круглий стіл «Актуальні питання вибору професії» за участі випускників закладів загальної середньої освіти м.Кременчука, студентів викладачів, представників приймальної комісії, адміністрації КрНУ та виконавчого директора Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» І.І. Андрюшкіної.

Учасники круглого столу обговорювали, які професії будуть актуальні на ринку праці у найближчі 5-10 років, як правильно обрати професію, до якого закладу вищої освіти вступити.

У формі інтерактиву викладачі та завідувачі кафедр університету давали слушні поради, висвітлювали переваги здобуття освіти за спеціальностями: електроенергетика, електротехніка, автомобільний транспорт, середня освіта, психологія, журналістика та інші.

Директор ЦПКПА Сошенко С. М. зауважила, що важливим кроком до омріяної професії є якісна підготовка до ЗНО на підготовчих курсах.

І.І. Андрюшкіна вручила подарунки слухачам підготовчих курсів, які навчаються за кошти благодійного фонду, та книгу «КРЕМЕНЧУГ – любимый город» колективу університету від Почесного Президента ВБФ «Джерело Дніпра» Володимира Матицина.

КрНУ