Головна>Новини
КрНУ

Новини

Розпочинається щорічний конкурс на отримання стипендій DAAD
31.08.09
У вересні 2009 року розпочинається щорічний конкурс на отримання стипендій DAAD для навчання та проведення досліджень у Німеччині. Цього року для України пропонуються 14 класичних програм: вони охоплюють як короткі програми — такі як стипендії для проходження літнього мовного курсу у Німеччині для студентів, наукові перебування викладачів ВНЗ та науковців, так і більш тривалі програми—дворічні стипендії на навчання у магістратурі та трирічні стипендії на проходження аспірантури з подальшим захистом дисертації у Німеччині. Деякі з програм відкриті для пошукачів з усіх спеціальностей, але існують і спеціальні програми за певними спрямуваннями, наприклад, програми для митців, журналістів, економістів, германістів.
Спільна програма DAAD та Фонду відкритого суспільства OSI продовжує фінансувати перебування українців у Німеччині з метою навчання у магістратурі, аспірантурі та проведення досліджень в галузі економічних, юридичних та суспільних наук. Участь у багатьох програмах не передбачає обов’язкового володіння німецькою мовою—для них достатньо доброго володіння англійською мовою.
Докладний опис цих стипендійних програм представлений на сайті www.daad.org.ua. Детальну інформацію щодо подання заяв та тесту з німецької мови можна отримати у лекторів DAAD, які є у нійбільших містах України. http://www.daad.org.ua/ukr/daad_ukraine.htm
КрНУ