Головна>Новини
КрНУ


Новини

Участь представників університету в міжнародному тижні академічної мобільності Erasmus +, Університет Абертей (м. Данді, Сполучене Королівство)
11.03.20
З 2 по 6 березня 2020 р. делегація КрНУ відвідала університет Абертей (Сполучене Королівство, м. Данді). Візит відбувся в рамках Тижня міжнародної академічної мобільності персоналу Erasmus+ (Abertay University Erasmus+ Staff Mobility Week), організованого відділом зовнішніх та корпоративних відносин університету Абертей. У заході брали участь виші України (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Луцький національний технічний університет та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана), Росії (Російський університет дружби народів, м. Москва) та Казахстану (університет КІМЕП, м. Алмати).

Наш університет представляли: завідувач кафедри електричних машин та апаратів професор Загірняк М. В.; проректор з науково-педагогічної роботи та новітніх технологій в освіті, доцент Сергієнко С. А.; доцент кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму, перший заступник декана факультету економіки й управління Пряхіна К.А., професор кафедри обліку і фінансів Загірняк Д. М., доцент кафедри автоматизації та інформаційних систем Дернова М.Г., доцент кафедри систем електроспоживання та енергетичного менеджменту, в.о. директора центру міжнародної діяльності Гладир А.І.

Офіційне відкриття Тижня міжнародної академічної мобільності розпочалося з вітального слова проректора пана Марка Бато (Vice-Principal and Deputy Vice-Chancellor Mr Mark Batho), який розповів про ключові аспекти розвитку університету Абертей. Після перерви відбулася презентація університетів, де кожний заклад вищої освіти поділився своїми здобутками та досягненнями у сфері науки, вищої освіти та міжнародної діяльності.

Наступного дня кременчуцька делегація брала участь у тренінгу, присвяченому питанням інтернаціоналізації вищої освіти. Учасники тренінгу мали змогу поділилися власними баченням та розумінням стратегічної мети, аспектів та засобів інтернаціоналізації вищої освіти.

Третій робочий день був присвячений ознайомленню з історичною та культурною спадщиною Шотландії, зокрема, учасники відвідали місто Стерлінг – одне з найстаріших міст Шотландії та колишню столицю Шотландського королівства.

Два останні робочі дні учасники Міжнародного тижня мали змогу перейняти кращий досвід керівників деяких структурних підрозділів університету Абертей. Так, у спілкуванні з д-ром Аластером Робертсоном, директором із забезпечення якості освіти університету Абертей (Dr Alastair Robertson, Director of Teaching and Learning Enhancement), кременчуцька делегація обговорила питання стратегічного розвитку університетів, запровадження сучасних технологій навчання та розробки інклюзивних навчальних планів. Безперечно корисним було знайомство з керівником відділу підтримки студентського підприємництва паном Саймоном Фрейзером (Mr. Simon Fraser, Student Enterprise Officer), який розповів про свій підрозділ, що надає студентам та випускникам підтримку для розвитку практичних навичок та перетворення їхніх ідей на бізнес чи кар’єру. Незалежно від того, чи хочуть вони стати підприємцями, фрілансерами або працювати в компанії, студенти та випускники користуються системою університетської підтримки.

На офіційному закритті Тижня міжнародної академічної мобільності усі учасники отримали сертифікати. Делегація КрНУ узгодила напрями подальшої співпраці з університетом Абертей, зокрема, у сфері стратегії навчання та викладання англійської мови, академічної доброчесності, академічних обмінів студентами та викладачами в рамках програми Erasmus+. Також були обговорені питання підготовки візиту представників університету Абертей до нашого університету.

КрНУ