Головна>Новини
КрНУ

Новини

22-23 жовтня 2009 р.у м. Чернігові буде проходити тренінг „Зміни клімату і водні ресурси: зменшення ризиків та адаптація ”
05.10.09
В Україні розпочалася молодіжна інформаційна компанія з питань змін клімату. Ії започаткував Центр сталого розвитку та екологічної освіти за підтримки Ініціативи з питань змін клімату Державного департаменту США.
В рамках інформаційної компанії передбачається участь студентів та молодих вчених із трьох українських університетів: Кременчуцького державного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування (м.Київ) та Кам’янець-Подільського національного університету в навчаннях державних службовців із питань змін клімату та поширення цих знань серед студентської молоді. Далі учасники компанії мають розробити власний проект із адаптаційних чи пом’якшувальних дій протидії змінам клімату на локальному рівні та впровадити його в університеті.
Переможці конкурсу студентських проектів приймуть участь у Всеукраїнській конференції молодих вчених в Кременчуцькому державному університеті в квітні 2010 року та отримають заохочувальні премії від Посольства США в Україні.
В рамках молодіжної інформаційної компанії 22-23 жовтня 2009 р. студенти та молоді учені нашого університету приймуть участь у тренінгу „Зміни клімату і водні ресурси: зменшення ризиків та адаптація ”, який відбудеться в офісі Деснянського басейнового управління водних ресурсів у місті Чернігів. Організаторами та учасниками тренінгу є: Державний Комітет України із водного господарства, Деснянське басейнове управління водних ресурсів, Центр сталого розвитку та екологічної освіти. Учасники тренінгу розглянуть європейську та українську політику протидії змінам клімату в галузі водних ресурсів та адаптаційні заходи.

Професор кафедри екології В.В. Підліснюк,
доцент кафедри екології І.О. Солошич
КрНУ