Головна>Новини
КрНУНовини

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтеґровані технології»
02.06.20
29 травня 2020 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична скайп-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтеґровані технології».

Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Чехії, Грузії, Словаччини, Польщі, Іраку, Казахстану, Франції. На підсумковій конференції виступили з науковими онлайн-доповідями 23 студента із 16 закладів вищої освіти. Засідання транслювалося в режимі реального часу, завдяки чому членами журі були представники інших навчальних закладів.

На конкурс надійшло 49 наукових робіт 67 авторів з 8 країн світу з 19 закладів вищої освіти за чотирма тематичними секціями:
– Секція 1 «Інформатика»;
– Секція 2 «Кібернетика»;
– Секція 3 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»;
– Секція 4 «Мобільна робототехніка та мехатроніка».

За результатами розгляду наукових робіт Галузева конкурсна комісія спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» визнала:

Переможці Конкурсу

КрНУ