Головна>Новини
КрНУНовини

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, щиро вітаю з черговою перемогою!
05.06.20

Рада проректорів з наукової роботи теж внесла до неї свою «лепту»: прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» стосовно продовження строків завершення підготовки кандидатів та докторів наук» (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=5876).

Законом врегульовано деякі проблемні питання у сфері наукової діяльності, зокрема щодо необхідності подовження строку видачі диплому кандидата або доктора наук центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки у зв’язку з призупиненням проведення атестаційних експертиз та засідань атестаційних органів.

Також Законом продовжено термін можливості присудження наукового ступеня кандидата або доктора наук відповідно до законодавства, що діє до набрання чинності цим Законом, та видачі диплому кандидата або доктора наук центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки з 31 грудня 2020 року до 30 червня 2021 року.

Відповідні зміни внесено до пп. 7 п. 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту». Закон прийнятий з необхідними техніко-юридичними правками. Проект Закону зареєстровано за №3463.

Наступний крок – наша перемога у боротьбі за звільнення університетської науки від сплати податку на додану вартість. Дякуємо всім небайдужим, хто підтримав петицію. Збір підписів триває за гіперпосиланням https://petition.president.gov.ua/petition/96812 (на Урядовому порталі).
КрНУ