Головна>Новини
КрНУ
Новини

Участь професора кафедри «Бізнес адміністрування, маркетинг і туризм» Дружиніної В.В. в онлайн Всеукраїнській науково-практичній конференції.
18.06.20
17 червня 2020 р. професор кафедри «Бізнес адміністрування, маркетинг і туризм» Дружиніна Вікторія Валеріївна прийняла участь в онлайн Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку економіки в умовах глобалізаційних процесів», організатором якої виступив Вінницький національний аграрний університет. З привітальним словом виступила декан факультету економіки та підприємництва Вінницького національного аграрного університету Ірина Салькова, яка повідомила, що на конференцію зареєструвалися 70 учасників. Географія учасників надзвичайно широка, адже беруть участь науковці з Києва, Харкова, Кременчука,Тернополя, Львова, Білої Церкви.

В секційному засіданні «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності в Україні та світі», першою виступила професор Дружиніна Вікторія Валеріївна з доповіддю на тему: «Діагностика економічного потенціалу суб’єктів гостинності». Виступ професора вирізнявся глибиною аналізу процесів, які відбуваються у готельному бізнесі України, що формують проблеми та перепони ведення цього бізнесу. Науковець зазначила необхідність комплексної діагностики економічного потенціалу готельного підприємства з урахуванням ключових потенціалоутворюючих складових (комерційної, фінансової, трудової, маркетингової, інформаційної). Сформовано алгоритм оцінювання економічного потенціалу готельного підприємства, який складається з визначення структурних елементів економічного потенціалу, оцінки окремих його складових і динаміки зміни інтегральної його величини. На підставі отриманих даних пропонуються рекомендації перспективної діяльності готельного підприємства місцевого ринку гостинності.

Наприкінці конференції колеги науковці висловили позитивну оцінку щодо високої організації та проведення онлайн конференції у такий складний час дії протиепідемічних заходів та висловили вдячність організаторам за можливість виступу на такому авторитетному зібранні.


КрНУ