Головна>Новини
КрНУ

Новини

Круглий стіл „Зміни клімату: глобальні виклики - локальні дії ” у Києві.
05.10.09
23 вересня 2009 р в рамках Інформаційної ініціативи із змін клімату для молоді за підтримки Державного Департаменту США, програма «FYI 2009 Climate Change Conference Alumni Competition» в офісі програми імені Фулбрайта в Україні відбувся Круглий стіл „Зміни клімату: глобальні виклики - локальні дії ”.
Організаторами мітингу були: Програма імені Фулбрайта в Україні, Кременчуцький державний університет імені Михайла Остроградського (КДУ), Центр сталого розвитку та екологічної освіти за участі факультету ентомопатології Університету Каліфорнії в Девісі, США та факультету природних ресурсів Матей Бел Університету, Словацька Республіка.

У круглому столі прийняли участь державні службовці, експерти, випускники американських програм з освіти, викладачі та студенти Кременчуцького державного університету імені Михайла Остроградського, Національного університету біоресурсів та природокористування (м.Київ)та Кам’янець-Подільського національного університету, а також гості із Університету Каліфорнії в Девісі (США) та Університету Матея Бела (Словацька Республіка).

З вітанням до учасників звернувся Директор Програми Фулбрайта в Україні пан Мирон Стахів та заступник Аташе з питань культури Посольства США в Україні пан Тімоті Стандарт.
В рамках круглого столу відбулася дискусія «Очевидність змін клімату: приклади, вплив на екосистеми та результати перших досліджень», в якій повідомлення було зроблено професором Університету Каліфорнії в Девісі Едом Льюїсом, доцентами Університету Матей Бела Евою Штрбовою та Мареком Дрімалом, начальником Департаменту із Державного Комітету із Водних ресурсів України, кандидатом наук Оленою Боевою.

В дискусії також виступили студенти: Вікторія Мазур із Національного університету біоресурсів та природокористування, Сергій Солошич та аспірантка Юлія Мельник із Кременчуцького державного університету. Учасники круглого столу обговорили нові напрямки наукових досліджень із адаптації екосистем до змін клімату.

Круглий стіл проходив англійською мовою.

Професор кафедри екології В.В. Підліснюк,
доцент кафедри екології І.О. Солошич

КрНУ