Головна>Новини
КрНУ
Новини

Квест першокурсника
05.10.20
29 вересня у Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського відбувся щорічний квест першокурсника, який був організований студентським активом. Участь у змаганнях взяли 15 команд з різних факультетів.

Головна мета проведення цього заходу полягала в тому, щоб познайомити студентів з університетом, зміцнити відносини в колективі та отримати веселі емоції. Команди вибирали собі креативну назву та відгадували загадки квесту. Вибравши собі капітана та надягнувши сині накидки, вони швиденько відправлялись мандрувати корпусами університету, адже швидкість подолання квесту була головною умовою. Територію закладу поділили на точки, куди потрібно було дістатися. Там студенти демонстрували свою кмітливість і вміння розвёязувати різноманіті цікаві задачі. Кінцевою точкою квесту був перший корпус, куди команди поверталися після проходження завдань для отримання подарунків. Всі учасники були дуже задоволені. Вони дізналися багато цікавого про наш університет та студентське життя.

Учасників квесту нагородили грамотами, а переможцівще й солодкими подаруночками. Отже, «Квест першокурсника» пройшов на славу, такі незабутні та яскраві емоції запам’ятаються учасникам на все студентське життя. Тож бажаємо успіху першокурсникам у подальших студентських випробуваннях, які на них чекають у стінах нашого університету.

КрНУ