Головна>Новини
КрНУ


Новини

Віртуальна мобільність викладачів та студентів факультету економіки і управління
27.11.20
26 листопада 2020 р. у рамках науково-дидактичного співробітництва Вища школа управління охороною праці в Катовіцах (ВШУОП) провела відкриту онлайн лекцію польською та англійскою мовами на тему: «Економіка 4.0 в світлі теорії ситуаційного управління».

Мета лекції: представити напрямки змін в управлінні та визначити ключові компетенції працівників, необхідні в економіці 4.0. Лекція проходила в рамках реалізації програми віртуальної академічної мобільності для студентів та викладачів факультету економіки і управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Спільний захід організовано відділом розвитку міжнародної співпраці ВШУОП та центром міжнародної діяльності КрНУ. Високий рівень майстерності та професіоналізму лектора одразу був оцінений аудиторією, адже маг. Павел Мьонсек - психолог, коуч, бізнес-тренер 5 рівня кваліфікації EQF (Європейська система кваліфікацій), тренер з рекомендацією 1-го ступеня Польської Психологічної Асоціації. Фахівець з тренінгу для бізнесу в галузі: психологічних компетенцій, продажів, побудови команд, управління командами, тренінгів з управління, по роботі з важкими клієнтами, побудови відносин із клієнтами. Тренер за програмами підготовки train the trainer. Спікер протягом багатьох років на Міжнародному фестивалі науки Тиждень мозку. Практикуючий бізнес-консультант з питань розробки стратегій. Радник з питань реструктуризації підприємств.

Он-лайн лекції реалізовано на платформі ClickMeeting. Для учасників передбачалась обов’язкова реєстрація, а сама участь у лекції була безкоштовна. В лекції прийняло участь близько 100 студентів факультету економіки і управління.

По завершенню кожної з лекцій студенти та викладачі нашого університету мали змогу ставити лектору питання та брати участь у обговоренні професійних питань.

КрНУ