Головна>Новини
КрНУНовини

Призначення студентам КрНУ іменних стипендій від Благодійного Фонду імені Катерини Ковшевич
15.01.21
Давно відомий факт, що студенти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського наполегливі і старанні в усьому, за що беруться. Окрім навчання, вони проявляють себе у науковій та громадській роботі. Багато років оригінальним визнанням досягнень студентів є призначення їм іменних стипендій від Благодійного Фонду імені Катерини Ковшевич (США).

Напередодні нового 2021 року професор Ганна Капустян, регіональний директор ФКК, вручила іменні стипендії 14-м студентам університету. Стипендії отримали: Яна Лєгкіх, Іра Носа, Сергій Силенко, Іра Дайч, Поліна Кульбачко, Сільвія Сербов, Валентина Фесенко, Таня Горобій, Аня Прянікова, Юля Прянікова, Ярослав Мазнюк, Влада Данилейко, Діана Міщенко, Аліна Бугай.

Стипендіанти ФКК висловили подяку за надані стипендії Президенту Фонду доктору Христині Дурбак. Впродовж дванадцяти років поспіль Фонд надає фінансову підтримку студентам нашого університету, надаючи у такий спосіб можливість успішно увійти у професійне життя.

Вручаючи стипендії, професорка Капустян нагадала, що ФКК заснувала у 1999 році доктор Христина Дурбак. Фонд надає стипендії обдарованим, талановитим студентам – відмінникам навчання в Україні, країнах Східної Європи, Азії та Південної Америки. Кандидати відбираються регіональними представниками міжнародної організації ВІТ – «Світова Передача Інформації» і схвалюються радою директорів Фонду.

Професор також зазначила, що кожен стипендіат обов’язково має знати українську мову, удосконалювати знання з анлійської мови, та мати стійку державницьку позицію – це є головні чинники, якими керується рада директорів Фонду, призначаючи стипендії.

Словами вдячності у цей день була заповнена вся аудиторія, бо мабуть не було жодного стипендіата який би не подякував Президенту Фонду – Христині Дурбак та регіональній директорці Фонду професорці Ганні Капустян.

Ірина Дайч, стипендіантка Фонду Катерини Ковшевич.


КрНУ