Головна>Новини
КрНУ



































Новини

Підведено підсумки обласної олімпіади з математики в Полтавській області
11.02.21


Завершилася обласна олімпіада з математики, яку вперше провів Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського. Апеляційна комісія розглянула всі подані апеляції, тому сьогодні можна підвести остаточні підсумки. Загалом учасниками олімпіади стали 101 учень 7 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Полтавської області. Обласна олімпіада проведена за завданнями, розробленими журі Всеукраїнської олімпіади з математики.

До складу організаційного комітету та журі увійшли викладачі університету (д.е.н. Труніна І.М., д.е.н. Ховрак І.В., д.е.н. Загірняк Д.М., к.е.н. Шаповал Л.П., Білик М.Ю.) та вчителі математики з різних районів області (зокрема, Ховрак С.М., Троян Ю.А. та інші).

На спільному засіданні оргкомітету та журі обласної олімпіади з математики, а також на підставі протоколів засідань членів журі обласної олімпіади з математики у 2020/2021 навчальному році серед учнів 7, 8, 9, 10, 11 класів було ухвалено рішення визнати переможцями обласної олімпіади з математики та нагородити відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів таких учасників:

Дипломом I ступеня:

7 клас

Алпатов Володимир Віталійович (Полтавська гімназія №31)
Авраменко Артем Анатолійович (Полтавська гімназія №32)

8 клас

Кравченко Артем Олександрович (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

9 клас

Соколов Олександр Володимирович (Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь")

10 клас
Навер Олег Миколайович (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка)

Татарінова Юлія Максимівна (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка)

11 клас

Хоменко Тетяна Андріївна (Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь")

Дипломом ІI ступеня:

7 клас

Вишняк Назар Сергійович (Полтавська гімназія №31)
Богун Іван Олександрович (Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь")

8 клас

Слюсаренко Вероніка Олегівна (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка)

Каменєв Арсеній Русланович (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка)

Сілаков Гліб Олексійович (Комунальний заклад "Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І.П. Котляревського)

Каменєв Родіон Русланович (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка)

9 клас

Бельмас Тарас Станіславович (Полтавська гімназія №17)

Вінівітін Артем Дмитрович (Спеціалізована загальноосвітня школа №5 ім. Л.І. Бугаєвської з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу)

Васильєв Кирило Віталійович (Спеціалізована загальноосвітня школа №5 ім. Л.І. Бугаєвської з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу)

Дебелий Андрій Олександрович (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка)

10 клас

Макарова Поліна Дмитрівна (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29)

Нечипорук Владислав Михайлович (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка)

11 клас

Тур Максим Віталійович (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка)

Цілінченко Андрій Олексійович (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка)

Фомюк Артем Павлович (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка)

Дипломом ІІI ступеня:

7 клас

Безнос Артем Романович (Кременчуцький ліцей №30 "Олімп")

Скірський Ярослав Дмитрович (Кременчуцька гімназія №1)

Гладка Ярослава Вікторівна (Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)

Попов Костянтин Станіславович (Полтавська гімназія №17)

8 клас

Станіслав Олександр Русланович (Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1)

Перейма Данило Олександрович (Полтавська гімназія №17)

Васільєва Єлизавета Віталіївна (Кременчуцький ліцей №10 "Лінгвіст")

Саленко Богдан Олександрович (Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь")

Хрипун Юлія Артемівна (Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь")

Гуз Назар Ростиславович (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка)

9 клас

Дядюра Максим Вадимович (Спеціалізована загальноосвітня школа №5 ім. Л.І. Бугаєвської з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу)

Медар Кирило Максимович (Кременчуцький ліцей №6 "Правобережний")

Оксененко Станіслав Богданович (Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь")

Ольховська Анна Ігорівна (Спеціалізована загальноосвітня школа №5 ім. Л.І. Бугаєвської з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу)

Козловський Олександр Васильович (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка)

Пліско Уляна Ігорівна (Кременчуцький ліцей №10 "Лінгвіст")

10 клас

Бедрик Олександр Сергійович (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка)

Миглін Сергій Олександрович (Полтавська гімназія №17)

Гордеман Марко Олександрович (Кременчуцький ліцей №30 "Олімп")

Чубикіна Ангеліна Олександрівна (Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь")

Титянюк Артем Миколайович (Кременчуцький ліцей №11 "Гарант")

11 клас

Романко Анастасія Ігорівна (Кременчуцький ліцей №30 "Олімп")

Сехін Євгеній Миколайович (Спеціалізована загальноосвітня школа №5 ім. Л.І. Бугаєвської з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу)

Трапезніков Станіслав Олександрович (Опорний заклад «Решетилівский ліцей імені І.Л. Олійника»)

Бодня Олексій Андрійович (Опорний заклад «Решетилівский ліцей імені І.Л. Олійника»)

Чураков Євгеній Сергійович (Кременчуцький ліцей №6 "Правобережний")

Журі та оргкомітет щиро вітають всіх учасників та переможців олімпіади і бажають їм подальших успіхів!


КрНУ