Головна>Новини
КрНУ

Новини

Відбувся веб-чат із Джеймсом Тербером - визначним політологом США
15.10.09
Дев’ятого жовтня 2009 року, за ініціативи Посольства США в Україні, Національного авіаційного університету та відділу міжнародних зв’язків Кременчуцького державного університету імені Михайла Остроградського відбувся веб-чат із Джеймсом Тербером – визначним професором в сфері державного управління, засновником та директором Центру досліджень з питань конгресу та президента в Американському університеті, федеральний округ Колумбія.

Студенти нашого університету (Савченко Ольга, Білоус Надія, Петченко Марина,(гр. ОА-08-1) Кучерська Юлія (гр. МЗ-06-2), Свіріна Марія, Тулуб Тетяна (гр. ФК-08-1), Ісмаїлова Ірада, Іванова Світлана, Якименко Наталія (гр. ЕП-08-1), Барвінок Олексій (гр. ТМ-06-1)) мали змогу в режимі он-лайн поспілкуватися із відомим політологом США під керівництвом якого упродовж декількох десятиріч були створені інститут менеджменту політичних кампаній, департамент відділу зв‘язків з громадськістю та інститут лобіювання. Джеймс Тербер був основним дослідником розвитку політичних кампаній та основним дослідником питань етики та лобіювання в комітеті економічного розвитку.


Під час веб-чату були обговорені питання політики нині діючого Президента США Барака Обами, воєнного конфлікту США із Іраком, питанні лобіювання та етики в США. Особливо зацікавили українських студентів питання прозорості та чесності виборів та методи їх забезпечення у США та можливість застосування подібних методів в Україні. Подібний захід у нашому університеті відбувається уже вдруге. Нагадаємо, у квітні цього року відбувся веб-чат між студентами нашого університету та Анаїдою Хаас, заступником прес – аташе Посольства США в Україні.


Окрему подяку хочемо висловити доценту кафедри СПН Матеті О. А., старшому викладачеві кафедри СПН Овчаренку О. І. та студенту гр.МП-09-1сп Ігорю Горбенку за допомогу у організації та проведенні цього заходу.
КрНУ