Головна>Новини
КрНУНовини

Встановлення пожежної сигналізації - це надзвичайно важливий крок до створення максимально безпечного середовища для мешканців гуртожитку.
18.02.21
16 лютого 2021 року було прийнято пожежну сигналізацію, яку встановили в гуртожитках №1 та №3. На цьому заході були присутні начальник відділу охорони праці Цибульник Н.Н., фахівець відділу охорони праці Пухир Л.М., провідний фахівець з питань цивільного захисту Парсяк А.В., завідувач гуртожитком №1 Шиліманова Ю.І. та представники ПП “Арт-Інжиніринг”, яка виграла тендер.

Роботу пожежної сигналізації продемонстрував технічний директор ПП “Арт-Інжиніринг” Дрога М.О. Кожна кімната оснащена протипожежними датчиками. Від початку задимлення до включення сигналізації пройшло всього 15 секунд. Синхронно спрацювала система оповіщення. Було чутно спокійний, але впевнений голос, що просить всіх залишити приміщення. Далі сигнал передається на пульт центрального спостереження ДСНС. Там цілодобово чергує оператор, який обробляє інформацію. До гуртожитків відразу виїжджає найближча пожежна машина.

Це дуже важлива подія для університету, тому що безпека наших студентів - це головне для керівництва університету.
КрНУ