Головна>Новини
КрНУНовини

Вітаємо переможниць конкурсу «Мої зимові канікули»!
19.02.21

На кафедрі гуманітарних наук, культури і мистецтва майже місяць тривав конкурс «Мої зимові канікули», під час якого творчі студенти представляли на розсуд глядачів неординарні фото та креативні відео.

У номінації «Краще фото» перемогу здобула студентка групи БІС-20-1 Мирослава Конюк, колаж про новорічну подорож якої знайшов багато прихильників. Неперевершеною в номінації «Краще відео» стала студентка групи ДЗН-19-1 Валерія Тітова, яка презентувала короткометражну стрічку «Кохання на карантині» з незмінним хепіендом. Приз глядацьких симпатій отримала студентка групи БІС-18-1 Ірина Дайч, образ якої припав до душі багатьом глядачам. Журі не могло не відзначити найактивнішу учасницю конкурсу Ольгу Колчіну, студентку групи БІС-19-1.

Усі переможниці були нагороджені грамотами і цікавими книжками. Вітаємо їх і бажаємо натхнення, яскравих емоцій, успіхів і нових творчих проєктів!

Сюжет про конкурс і нагородження найкращих, а також інтерв’ю з переможницями буде представлено на нашому каналі YouTube.

КрНУ