Головна>Новини
КрНУ

Новини

Презентація програм IREX
16.10.09
13 жовтня в Кременчуцькому державному університеті імені Михайла Остроградського відбулося презентація міжнародних програм студентського обміну Бюро у справах освіти та культури Держдепартаменту США.
Презентацію провів Директор міжнародних освітніх програм Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)Джозеф Беднарек.


Було представлено дві програми:
1) Програма стипендій ім. Едмунда С. Маскі (Muskie), яка надає можливості навчання в університетах США для отримання ступеню магістра громадянам багатьох пострадянських країн, в тому числі і України.
Навчальні дисципліни:
• Адміністрування бізнесу
• Економіка
• Право
• Державне управління
• Громадська політика
• Інші спеціальності


2) Міжнародна програма студентського обміну (Global UGRAD) –надає можливість студентам 1, 2 та 3 курсів денної та вечірньої форми навчання вищих навчальних закладів із Вірменії, Білорусії, Грузії, Молдови, Російської Федерації, України, Узбекистану навчатися протягом 1-2 років без отримання ступеня в університетах або коледжах США
Галузі, які охоплює програма:
Бухгалтерський облік
Сільське господарство
Бізнес
Інформаційні технології
Менеджмент
Кримінальне право
Економіка
Інженерна справа
Юриспруденція
Політологія
Психологія.
Інші галузі


Окрім загальної інформації, Джозеф Беднарек дав студентам також практичні рекомендації щодо заповнення аплікаційних форм для подачі на конкурс.


Більш детальну інформацію стосовно програм Ви можете дізнатися на сайті: http://www.irex.ua або у відділі міжнародних зв’язків КДУ імені Михайла Остроградського (ауд. 5205, т. 2-20-51)
КрНУ