Головна>Новини
КрНУНовини

КрНУ посів третє місце в Україні і перше на Полтавщині – результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
09.03.21
За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 навчальному році Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського посів третє місце в Україні та перше в Полтавській області. Студенти КрНУ вибороли 79 призових місць – отримали 13 дипломів І ступеня, 25 – ІІ-го та 41 – ІІІ ступеня. Перше місце на Полтавщині КрНУ виборює вже кілька років поспіль.

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» оприлюднив офіційні підсумки конкурсу (лист №22.1/10-482 від 04.03.2021р.). Студенти КрНУ подали на конкурс 79 робіт – всі вони відзначені нагородами. Ось перша десятка призерів:

КрНУ також відзначили як базовий вищий навчальний заклад, який на високому рівні організував та провів підсумкові науково-практичні відеоконференції – через складну епідеміологічну ситуацію підсумкові конференції відбувалися в режимі онлайн.

Кременчуцький університет був визначений як базовий ЗВО на трьох конкурсах – «Електричні машини і апарати», «Транспортні технології (за видами)», «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища».

В університеті за організацію та проведення І та ІІ турів конкурсу відповідала доцент Ірина Солошич – керівник науковою діяльністю студентів, аспірантів та молодих вчених. Доцент Солошич – член організаційного комітету з проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Оцінюючи здобутки студентів університету на конкурсі, пані Ірина зазначила:

– Я переконана, що перемоги та здобутки кременчуцьких студентів стали можливими завдяки наполегливій і копіткій праці викладачів, їхній увазі до наукового процесу, а також системі мотивації та стимулювання – того, що є невід’ємними складовими успіху в науці.
КрНУ