Головна>Новини
КрНУНовини

Відбулася зустріч першого проректора КрНУ Володимира Никифорова з депутаткою міськради Катериною Мусієнко – сторони домовились про співпрацю
12.03.21
Сьогодні, 12 березня, в університеті пройшла зустріч першого проректора Володимира Никифорова з депутаткою Кременчуцької міської ради Катериною Мусієнко. Депутатка запропонувала співпрацю у сфері міжнародних контактів, зокрема академічних обмінів. Сторони домовились про співробітництво.

На зустрічі були присутні (на фото зліва направо): перший проректор КрНУ Володимир Никифоров; депутатка Кременчуцької міськради Катерина Мусієнко; начальник науково-дослідної частини Вікторія Латишева; начальник відділу виховної та культурно-масової роботи Тамара Плаксій; помічник депутатки Мусієнко Ігор Гончарук; директор Центру міжнародної діяльності КрНУ Андрій Гладир.

Катерина Мусієнко – заступник голови депутатської комісії Кременчуцької міськради з питань освіти, молоді, міжнародних відносин, культури, спорту, ІТ-технологій, цифрової трансформації. Крім того пані Катерина – радниця депутата Європарламенту. Зустріч в університеті відбулася за її ініціативою.

Депутатка розповіла про міжнародні проекти, які вона ініціювала, зокрема про проект «Європейська школа» – він має втілюватися у Кременчуці. Мета проекту – всебічне інформування молоді та активістів про структуру Європарламенту та можливості співпраці з Євросоюзом. Пані Катерина запропонувала університету співпрацю у цьому проекті – мова йде зокрема про тренінги та лекції для студентів.

Директор Центру міжнародної діяльності КрНУ Андрій Гладир повідомив, що університет зацікавлений брати участь у програмі DAAD*. Депутатка пообіцяла надати допомогу в межах своїх можливостей.

(DAAD* – німецька служба академічних обмінів студентів та наукових працівників)

Сторони домовились про подальшу співпрацю. Перший проректор університету Володимир Никифоров висловив сподівання, що співпраця буде плідною, адже КрНУ зацікавлений у розширенні міжнародних зв’язків та активізації академічних обмінів з європейськими університетами.
КрНУ