Головна>Новини
КрНУНовини

Університет придбав якісну фототехніку для студентів-дизайнерів
15.03.21

За запитом кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва університет закупив якісне сучасне фотообладнання. Наразі триває облаштування фотостудії. Студенти-дизайнери зможуть отримати тут практичні навички з фотографії, зокрема рекламної. Фотостудія має запрацювати у травні.

Перелік необхідного обладнання склав старший викладач кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва Віктор Осадчий. Він пояснив, які переваги отримають студенти завдяки новій фотостудії:

– Наразі триває облаштування фотостудії, на базі якої студенти-дизайнери зможуть на більш професійному рівні проходити навчання за предметами «фотографія», «фотографіка» та «рекламна фотографія». Завдяки цій фотостудії ми зможемо познайомити студентів із найсучаснішим та найякіснішим фотообладнанням, а це, у свою чергу, дозволить їм краще опанувати ази своєї майбутньої професії. І не лише ази, а взагалі більш ґрунтовно підходити до свого розвитку у професії. Хочу сказати, що таке сучасне обладнання в Україні є лише у кількох спеціалізованих навчальних закладах – там, де готують відео- та кінооператорів. Дуже важливо, що тепер ми маємо все необхідне для предметної зйомки – адже дизайнери-рекламісти найчастіше займаються зйомкою предметів, зокрема фудзйомкою – знімають їжу. Наразі ми все маємо для такої роботи – є столи, є штативи з горизонтальною рамкою, щоб проводити горизонтальну зйомку – саме так найчастіше знімають продукти. Одна з наших випускниць має тему дипломної роботи саме з цієї тематики, тож вона проведе апробацію нової фотостудії.
КрНУ