Головна>Новини
КрНУНовини

КрНУ нагородили «Золотим серцем» за рекордну суму, зібрану студентами для хворих дітей
01.04.21

Під час всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» студенти КрНУ зібрали найбільшу серед усіх міських навчальних закладів суму коштів. Гроші пішли на медичне обладнання для Кременчуцького перинатального центру. За рекордну суму благодійного внеску Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського отримав відзнаку «Золоте серце Кременчука 2020».

Урочистості відбулися у міському перинатальному центрі. «Золоте серце» голові студентської профспілки КрНУ Олені Лішайовій (на фото) вручив міський голова Віталій Малецький.

Нагородження найактивніших учасників акції «Серце до серця» проходило 31 березня 2021 року, натомість збір коштів в університеті тривав у вересні 2020-го. Опікувалась цим голова студентської ради Аліса Грабовська. Студенти зібрали 6058 гривень. Найбільші суми здали факультет права, гуманітарних і соціальних наук (1550 грн.) та факультет природничих наук (1469 грн.). В рамках акції студенти влаштували флешмоб «Дитяче серце, живи!». Кошти, зібрані у КрНУ, додали до спільного кременчуцького «кошика».

У 2020 році кременчужани під час акції «Серце до серця» зібрали 506 939 грн. Кошти пішли на закупівлю медичного обладнання для міського перинатального центру. Зокрема, для центру придбали відкриту реанімаційну систему обігріву HKN-93C та два пульсоксиметра «БІОМЕД» ВР-10М. Обладнання вже змонтували у медзакладі.

Всього українці у 2020 році зібрали в рамках зазначеної акції 1 593 138,69 грн. Цьогорічна акція «Серце до серця-2021» стартує сьогодні, 1 квітня. Студентський профком КрНУ запрошує викладачів та студентів долучитися до збору коштів, які підуть на потреби кременчуцьких дитячих медзакладів.
КрНУ