Головна>Новини
КрНУНовини

ГАЛУЗЕВА КОНКУРСНА КОМІСІЯ ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ЕКОНОМІКИ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ І ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ПОВІДОМЛЯЄ!
09.04.21
07-08 квітня 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулося засідання галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економіки природокористування і охорони навколишнього середовища. На конкурс надійшло 75 наукових робіт 111 авторів з 31 закладу вищої освіти України.

За результатами засідання галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економіки природокористування і охорони навколишнього середовища на підставі отриманих рецензій та відкритого обговорення визначено конкурсні роботи, автори яких запрошуються на підсумкову наукову-практичну конференцію.

Науково-практична конференція Конкурсу відбудеться 23 квітня 2021 року в онлайн форматі з використанням платформи Zoom. Особисті запрошення на конференцію авторам робіт будуть надіслані електронною поштою.

СПИСОК РОБІТ,
АВТОРИ ЯКИХ ЗАПРОШУЮТЬСЯ
НА ПІДСУМКОВУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
З ЕКОНОМІКИ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ І ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

КрНУ