Головна>Новини
КрНУНовини

Круглий стіл на кафедрі обліку і фінансів з представником міжнародної аудиторської компанії
12.04.21
07.04.2021 р. на кафедрі «Облік і фінанси» в межах функціонування Центру облікових і фінансових інновацій було проведено круглий стіл на тему: «Сучасний аудит: стан, проблеми і перспективи», у якому взяли участь старший аудитор міжнародної аудиторської компанії «Бейкер Тіллі Україна» ТОВ (Baker Tilly Ukrine LLP), м. Київ, Кошева Наталія Василівна, викладачі кафедри та студенти, які навчаються за ОПП «Облік і оподаткування» та ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» в межах вивчення дисциплін «Аудит» та «Державний фінансовий контроль».

Під час круглого столу розглянуто питання значимості аудиту як інструменту захисту інтересів власників бізнесу, так і економіки держави в цілому, обговорено останні тенденції розвитку аудиторської діяльності, що пов’язані з активною діджиталізацією процесів її реалізації.

Фахівець Кошева Н.В. наголосила на практичних аспектах аудиторських перевірок, навела цікаві приклади реалізації фінансового контролю, також обґрунтовано розповідала про те, які потреби сучасних аудиторських компаній до фахівців, які починають у них працювати. Учасники зустрічі з цікавістю обговорювали перспективи розвитку як національних, так і міжнародних аудиторських компаній і їх інфраструктури.

Зустріч пройшла у теплій і дружній атмосфері. Вирішено продовжувати співпрацю між фахівцями-аудиторами та кафедрою з метою впровадження у освітній процес інноваційних методів організації та методики фінансового контролю, зокрема, аудиту.
КрНУ