Головна>Новини
КрНУНовини

День відкритих дверей у Кременчуцькому районному суді для студентів факультету права гуманітарних та соціальних наук КрНУ
12.04.21
8 квітня 2021 року в приміщенні Кременчуцького районного суду було проведено День відкритих дверей для студентів 1 курсу групи ПЗ-20-1 факультету права гуманітарних та соціальних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського які опановують навчальний предмет «Організація судових та правоохоронних органів».

Керівник апарату зустріла студентів і розповіла про історію створення та особливості функціонування Кременчуцького районного суду. В ході проведеної зустрічі студентам було продемонстровано відеоматеріали про побудову судової системи та роз`яснено хто ж є учасниками судового розгляду та яких правил потрібно притримуватись перебуваючи в залі судового засідання. Також студентам була надана можливість ознайомитися з судовими справами різної категорії.

Діловод суду Романовська Леся Володимирівна розповіла студентам про особливості роботи канцелярії та архіву суду, пояснила, як здійснюється приймання і реєстрація документів та подальший їх рух, ознайомила студентів з обліково-статистичними картками та порядком їх ведення.

Кожному бажаючому студенту була надана можливість задати запитання та отримати змістовну відповідь. Наприкінці заходу студенти одягли суддівську мантію та сфотографувалися.

Керівник апарату суду Демиденко Ольга Петрівна висловила подяку старшому викладачу кафедри ГЮН Даценко Людмилі Євгеніївні за плідну співпрацю з метою інформування студентів про особливості роботи в суді, підвищення довіри до суду та правового виховання молоді.

Сповнені приємних вражень від проведеного заходу, студенти висловили бажання стосовно подальших зустрічей. .


КрНУ