Головна>Новини
КрНУНовини

КрНУ розпочав набір іноземців на підготовче відділення
15.04.21

Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського здійснює підготовку іноземних громадян до вступу у заклади вищої освіти України. В університеті вже розпочався набір на підготовче відділення. Перші слухачі щойно приїхали – це громадяни Індії.

19 березня КрНУ підписав з ТОВ «Євразійський консалтинг освіти» угоду «Щодо набору іноземних громадян на навчання». Претендентів на укладання угоди з університетом було кілька, натомість саме «Європейський консалтинг освіти» має всі необхідні дозвільні документи та зареєстрований у ДП «Український державний центр міжнародної освіти». Відповідно, він і став партнером КрНУ.

Наразі в університеті триває робота по оформленню документів для іноземців. Цим опікується Центр міжнародної діяльності КрНУ – він взаємодіє з міграційною службою та готує пакет необхідних документів для кожного слухача підготовчого відділення. Саме через центр вони отримують відповідні запрошення та посвідки на тимчасове проживання. Для іноземців вже підготували комфортні кімнати в університетському гуртожитку №1. Троє перших слухачів – громадяни Індії – там вже оселилися.

Після того, як укомплектують групу, почнеться навчальний процес. Підготовче відділення для іноземців створене на базі університетського Центру підвищення кваліфікації та професійної адаптації. Він і організовуватиме навчальний процес.

Навчання на підготовчому відділенні триватиме 8-9 місяців. Іноземцям викладатимуть українську мову та профільні предмети, перелік яких залежатиме від обраної ними галузі знань. Після завершення навчання на підготовчому відділенні, іноземні громадяни матимуть право вступати до будь-яких закладів вищої освіти України, де освітні дисципліни викладаються державною мовою. Зважаючи на те, що для проживання іноземців створені комфортні умови, а для викладання відібрані найкращі фахівці університету, є підстави сподіватися, що після закінчення підготовчого відділення вони вступатимуть саме до КрНУ.
КрНУ