Головна>Новини
КрНУНовини

Участь викладачів КрНУ у закордонній конференції
19.04.21
15 квітня відбулась друга міжнародна наукова конференція «Studies in a changing business environment», організатором якої виступила Алітуська колегія Університету прикладних наук, Литва. До складу наукового комітету конференції було запрошено Інну Ховрак, керівника Центру передового досвіду з питань сталого розвитку, що діє на кафедрі обліку і фінансів.

Серед активних учасників конференції, які презентували власні доповіді, були науковці з Грузії, Литви, Польщі, Сполучених Штатів Америки, України, Швеції та інших країн.

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського представляли д.е.н., професор кафедри обліку і фінансів Інна Ховрак, д.е.н, професор кафедри обліку і фінансів Денис Загірняк, к.пед.н., старший викладач кафедри філології та видавничої справи Вікторія Перевознюк.

Основною тематикою доповідей під час конференції були: сталий розвиток та корпоративна соціальна відповідальність, потреби сучасного ринку праці; навички підприємництва та розвиток креативної економіки; досвід та перспективи співпраці із соціальними партнерами; навчання як інвестування у майбутнє бізнесу; перспективи розвитку литовської та світової економіки.

КрНУ