Головна>Новини
КрНУНовини

Участь у науковій конференції в Казахстані
26.04.21
23 квітня 2021 року в Академії «Bolashaq» (м. Караганда, Республіка Казахстан), яка є партнером нашого університету, відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Наука та освіта сучасному світі».

У цій конференції, яка проходила онлайн на платформі Zoom, взяли активну участь викладачі та студенти кафедри обліку та фінансів.

Під час урочистого пленарного засідання виступили ректор академії, кандидат філософських наук, професор Менлібаєв К.Н., проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, кандидат історичних наук, доцент Уразбаєв Х.К.

На запрошення керівництва зарубіжного ЗВО на пленарному засіданні з привітанням виступив Перший проректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор біологічних наук, професор Никифоров В.В.

Під час пленарного засідання успішно виступили з доповідями студентки КрНУ, які навчаються за ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування»:

Кравченко Христина, тема дослідження якої: «Вдосконалення механізму реалізації бюджетної політики для підвищення конкурентоздатності сільськогосподарських підприємств в Україні»

Водолазська Олександра, тема доповіді якої: «Особливості цифрової економіки в Україні».

Змістовні виступи студенток викликали жваве обговорення, були відмічені сертифікатами.

Загалом конференція була плідною, мала конструктивний характер. Представники керівництва обох закладів вищої освіти висловили бажання подальшої активної науково-освітньої співпраці.

Щиро вдячні організаторам за проведення цієї конференції!

Зичимо наснаги і нових наукових і творчих здобутків!

КрНУ