Головна>Новини
КрНУНовини

26 квітня відбувся захист кандидатської дисертації Микити Руденка (САУЕ)
27.04.21

26 квітня на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 45.052.01 (КрНУ) пройшов захист кандидатської дисертації Микити Руденка – асистента кафедри «Системи автоматичного управління та електроприводу» (САУЕ). Присутні члени вченої ради одноголосно ухвалили рішення про присудження йому наукового ступеня кандидата технічних наук.

Тема дисертації: «Визначення параметрів електроприводу з асинхронним двигуном і врахуванням ефекту витіснення струму»

Спеціальність: «Електротехнічні комплекси та системи» (05.09.03).

Науковий керівник: к.т.н., доцент Юрій Зачепа (САУЕ).

Микита Руденко – асистент кафедри САУЕ, випускник Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського. У 2012 році він закінчив магістратуру за напрямом «Біомедичні системи та апарати» (кафедра електронних апаратів, факультет електроніки та комп`ютерної інженерії). У жовтні 2012-го вступив до аспірантури (кафедра «Системи автоматизованого управління та електроприводу» Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління). У 2015-му закінчив аспірантуру і продовжив роботу над кандидатською дисертацією. З 2018-го – асистент на кафедрі САУЕ.

Після засідання вченої ради Микита Руденко подякував колегам:

– Я дуже вдячний всім, захист відбувся, все добре, я хочу висловити подяку першому своєму науковому керівнику Дмитру Йосиповичу Родькіну і своєму керівнику Юрію Володимировичу Зачепі, дякую членам вченої ради і всім співробітникам кафедри, які мені допомагали.

Колектив КрНУ вітає Микиту Руденка із захистом кандидатської дисертації.

КрНУ