Головна>Новини
КрНУНовини

Кафедра екологічної безпеки та організації природокористування виборола 8 призових місць на всеукраїнському конкурсі
05.05.21

У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студенти, які представляли кафедру ЕБОП КрНУ, отримали вісім призових дипломів. Зокрема два дипломи І ступеню. Їх здобули Аліна Лідкова (ЕО-18-1) та Анастасія Полив’яна (ЕО-18-1).

Дипломи І ступеню

Аліна Лідкова
(ЕО-18-1) отримала диплом І ступеню за наукову роботу, представлену на конкурс за спеціальністю «Цивільна безпека (цивільний захист)». Науковий керівник студентки – д.т.н., професор Володимир Шмандій (КрНУ).

Анастасія Полив’яна (ЕО-18-1) отримала диплом І ступеню за наукову роботу, представлену на конкурс за спеціальністю «Пожежна безпека». Науковий керівник – к.т.н., доцент Тетяна Ригас (КрНУ).

Захист обох робіт, відзначених дипломами І ступеню, проходив у Національному університеті цивільного захисту України (Харків).

Дипломи ІІ ступеню

Анастасія Лікаркіна
(ЕО-19-1): диплом ІІ ступеню за наукову роботу, представлену на конкурс за спеціальністю «Автомобільний транспорт» (напрям «Екологічна безпека комплексу «автомобіль-навколишнє середовище»). Науковий керівник – к.т.н., доцент Олена Харламова (КрНУ). Захист роботи пройшов у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

Андрій Фуцур (ЕО-19-1): диплом ІІ ступеню; наукова робота представлена на конкурс за спеціальністю «Професійна освіта». Науковий керівник – д. пед.н., доцент Ірина Солошич (КрНУ). Захист роботи відбувся в Українській інженерно-педагогічній академії (Харків).

Дипломи ІІІ ступеню

Ганна Павлюк
(ЕО-19-1): диплом ІІІ ступеню; робота представлена на конкурс за спеціальністю «Гірництво (охорона праці у гірництві)». Науковий керівник – д.т.н., професор Микола Сокур (КрНУ). Захист роботи пройшов у Криворізькому національному технічному університеті.

Анастасія Генова (ТЗС-20-1м) отримала одразу два дипломи ІІІ ступеню:

– за роботу, представлену на конкурс за спеціальністю «Технології захисту навколишнього середовища». Науковий керівник – к.т.н., доцент Лілія Бездєнєжних (КрНУ). Захист роботи пройшов у Національному університеті водного господарства та природокористування (Рівне);

– за роботу, представлену на конкурс за спеціальністю «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища». Науковий керівник – д.пед.н., доцент Ірина Солошич (КрНУ). Захист відбувся у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського.

Андрій Фуцур (ЕО-19-1): диплом ІІІ ступеню; робота представлена на конкурс за спеціальністю «Транспортні технології». Науковий керівник – д.пед.н., доцент Ірина Солошич (КрНУ). Захист пройшов у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського.

Колектив КрНУ вітає студентів та їхніх наукових керівників із перемогою.
КрНУ