Головна>Новини
КрНУ

Новини

Участь делегації Кременчуцького державного університету імені Михайла Остроградського у Міжнародному PhD семінарі 2009 (Польща)
29.10.09
У рамках Центральноєвропейської Програми Обміну для Університетської Освіти (Central European Exchange Program for University Studies – CEEPUS) доцент кафедри САУЕ Гладир А.І., доцент кафедри САУЕ Калінов А.П., асистент кафедри САУЕ Мамчур Д.Г., асистент кафедри ІВМ Григорова Т.А. брали участь у роботі Східноєвропейської літньої школи (з 13 до 14 жовтня 2009 р., м. Глівіце, Польща) та участь у Міжнародному PhD Семінарі (з 17 до 20 жовтня, м. Вісла, Польща), які проводилися електротехнічним факультетом Сілезького технологічного університету (м. Глівіце) за підтримки Полько-японської Вищої школи Комп’ютерної Техніки, Польського товариства теоретичної та прикладної електротехніки, Інституту Техніки та Технологій (Institution of Engineering and Technology – IET).


Участь у зазначених заходах профінансована за рахунок гранта Міністерства Науки і Вищої освіти Республіки Польща. Більше того наші вчені отримали цей грант вдруге, що свідчить про зацікавленість польської сторони у налагодженні співпраці з нашим університетом.


Взагалі, Міжнародний PhD Семінар організовується із 1999. Семінар є гарною можливістю зустрітися зі своїми колегами з різних країн та університетів, що готуються до захисту наукових робіт. Дана програма розрахована на аспірантів та молодих вчених факультетів електротехніки та електроніки, телекомунікацій, автоматики, роботехніки, мехатронних та комп’ютерних наук. У роботі зазначених заходів брали участь 30 професорів-експертів із Польщі, Німеччини, Великобританії, Франції, Голландії, Македонії, України та Білорусі, 30 PhD- студентів з Центральної Європи, 20 PhD- студентів зі Східної Європи, 5 PhD- студентів із Західної Європи та 60 PhD- студентів із університетів Польщі.


Доцент кафедри САУЕ Калінов А.П. (ліворуч) спілкується з колегами: проф., д.т.н. Бронислав Фираго, Білоруський національний технічний університет (у центрі), проф., д.т.н. Володимир Головко, Брестський технічний університет (праворуч)

Під час відрядження наші вчені мали змогу зустрітися із адміністрацією електротехнічного факультету, відвідати презентацію електротехнічного факультету та ознайомитися з лабораторною базою електротехнічного факультету, а зокрема, з лабораторією робототехніки, та механотронних систем.Делегація Кременчуцького державного університету імені Михайла Остроградського зустрілася із Проректором з міжнародних зв’язків Єжі Рутковським та побувала на презентації університетів, що брали участь у VII Літній Школі CEEPUS (CSS’2009) та III Східноєвропейській Літній Школі (EESS’2009), на якій доцент кафедри САУЕ Гладир А.І. представив доповідь присвячену Кременчуцькому державному університету імені Михайла Остроградського.


Доповідь про Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського,
представлена Гладирем Андрієм Івановичем.

На секційних засіданнях XI Міжнародного PhD-семінару OWD’2009 Калінов Андрій Петрович, Мамчур Дмитро Григорович та Григорова Тетяна Альбертівна представили свої наукові роботи, які, до речі, викликали значну зацікавленість та жваву дискусію серед слухачів.


Наукова дискусія після доповіді Григорової Тетяни Альбертівни на секційному засіданні PhD-семінару «OWD’2009»


Дмитро Мамчур із колегами


Крім того, доцент кафедри САУЕ Гладир А.І. входив до комісії експертів, що оцінювали наукові роботи учасників Міжнародного PhD-семінару OWD’2009.

Результатами відрядження стали наступні публікації:

1. Tetyana Hryhorova: Algorithm Design of Cyclic Temperature Field Control // XI International PhD Workshop OWD’2009, Silesian University of Technology, рр.276-279.

2. Mamchur Dmytro, Kalinov Andrii: Diagnostics Of Asynchronous Motors Based On Spectra Analysis Of Power Consumption // XI International PhD Workshop OWD’2009, Silesian University of Technology, рр. 434-439.

І на сам кінець, була досягнута домовленість про підписання Генеральної Угоди про співпрацю між Кременчуцьким Державним Політехнічним Університетом та Сілезьким технологічним університетом.

Після підписання Генеральної Угоди (General Agreement) про співпрацю планується створення розширеної угоди про співпрацю між спорідненими факультетами та кафедрами університетів

Спілкування з учасниками CSS’2009, EESS’2009 та OWD’2009 дозволило отримати попередню домовленість про співпрацю та підтримку творчих зв’язків з зазначеними представниками наукових шкіл, кафедр та організацій.


За матеріалами доцента кафедри САУЕ Гладира А.І.
КрНУ