Головна>Новини
КрНУНовини

Марія Андрієнко вдруге отримала перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт
07.05.21
Студентка КрНУ Марія Андрієнко отримала диплом ІІ ступеню у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг». На конкурс вона представила роботу «Формування бренду міста як чинник підвищення його конкурентоздатності». Науковий керівник студентки – к.е.н., доцент кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму Катерина Пряхіна.

Марія Андрієнко – бакалавр з Публічного управління та адміністрування. У 2020 році закінчила бакалаврат на кафедрі бізнес адміністрування, маркетингу і туризму, наразі навчається у магістратурі за спеціальністю «Маркетинг».

Це вже друга її перемога на Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт. Минулого, 2020 року, вона отримала диплом І ступеню за роботу «Розвиток велосипедного спорту у м. Кременчук».

Цього року Марія обрала для наукової роботи актуальну тему – брендинг міста. Звичайно, це місто Кременчук. Її науковий керівник доцент Катерина Пряхіна так пояснила вибір теми:

– В умовах зростаючої конкуренції між містами все частіше виникає необхідність підкреслити унікальність міста або додати йому нової історії, що могла б вигідно продемонструвати його переваги, привернути увагу цільових аудиторій та підвищити його конкурентоспроможність. Створення та просування місцевих брендів не лише сприяє покращенню іміджу міста, але й позитивно впливає на формування інвестиційного та туристичного потоку. А це, у свою чергу, веде до додаткового залучення фінансових ресурсів та освічених кадрів, сприяє розвитку інфраструктури, а також забезпечує підтримку і розвиток місцевого підприємництва. Усе це зумовлює необхідність формування брендингу міста як напряму підвищення його конкурентоздатності.

Після перемоги на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, Марія представила свою роботу на пленарному засіданні ХХVIII Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства» (КрНУ).


Фрагменти презентації

Марія – активний учасник конкурсів студентських наукових робіт. Ось перелік її здобутків:

– Сертифікат учасника за наукову роботу «Mentoring as the most effective kind of management activity» – ІІ Міжнародний конкурс студентських наукових робіт (2018).

– Учасник Всеукраїнського конкурсу «LoNG – 2018» (Look of New Generatoon / Погляд нового покоління) (Київ, 2018).

– Сертифікат учасника за наукову роботу «Менторство як найефективніший спосіб управлінської діяльності» – Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» (Тернопіль, 2019).

– Диплом ІІ ступеню за наукову роботу «Ефективність управління веб-сайтами ЗВО: європейський досвід» – Міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «менеджмент» (2019).

– Третя премія за наукову роботу на тему «Стратегічні напрями сталого екологічного розвитку м. Кременчука» - конкурс студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» (Полтава, 2019).

– Диплом І ступеню за наукову роботу на тему «Актуальні питання співробітництва України та Європейського Союзу у сфері вищої освіти» – Міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (2020).

– Диплом І ступеню за наукову роботу на тему «Розвиток велосипедної інфраструктури у м. Кременчук» – Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціалізацією «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю» (Миколаїв 2020).
КрНУ