Головна>Новини
КрНУНовини

«Серце до серця»: студенти КрНУ почали збір коштів для кременчуцьких немовлят
12.05.21

У Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського почався збір пожертв в рамках щорічної всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Гроші збирають для закупівлі медичного обладнання для діагностики та лікування кременчуцьких немовлят. Скринька для пожертв вже встановлена у першому корпусі.

Наразі скринька для пожертв знаходиться на першому поверсі першого навчального корпусу. Ще одна невдовзі з’явиться у сьомому корпусі. Маленькі скриньки оздоблені маленькими червоними серцями.

Акція «Серце до серця» проходить під патронатом Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та його регіонального представництва у Кременчуці. Цьогорічна XVI благодійна акція має назву «Здорові немовлята». Зібрані у Кременчуці кошти використають на закупівлю неонатального медичного обладнання для Кременчуцького перинатального центру ІІ рівня. Діагностика та лікування з використанням придбаного за благодійні кошти медичного обладнання безкоштовна – це обов’язкова умова благодійної ініціативи. Збір пожертв триватиме до 30 вересня поточного, 2021-го, року. В університеті акцією опікується студентський профком та студентська рада.

У минулому році студенти КрНУ в рамках акції «Серце до серця» зібрали 6058 гривень. Ця сума стала найбільшою серед усіх міських навчальних закладів, і КрНУ отримав нагороду – «Золоте серце Кременчука 2020». Тоді теж збирали кошти на медичне обладнання для міського перинатального центру. Воно вже змонтоване і працює.

Кременчужани вже 13 років беруть участь у благодійній акції «Серце до серця». За цей час вдалося зібрати 2 888 656 гривень. Кошти витратили на закупівлю 55 одиниць медичного обладнання для міських дитячих медзакладів.

Реквізити для переказу коштів:


КрНУ