КрНУ

Новини

Сергій Радченко–срібний призер чемпіонату Європи з боксу серед студентів
29.10.09
Близько ста боксерів із 10 країн зібралися у столиці Калмикії, м. Еліста, щоб позмагатися не тільки за нагороди, але і ввійти в історію, як перші володарі медалей на студентському європейському форумі боксерів.
Російська студентська збірна в командному заліку вийшла переможцями. Українська збірна була третьою - із 11 вагових категорій у нас 9 медалей.
Для початку студент 5-го курсу економічного факультету нашого Університету, Сергій Радченко, який виступав у категорії до 91 кг. переміг молдавського боксера Катіонова із рахунком 7:4. Таким чином, він вийшов у пів-фінал, де не менш впевнено переміг росіянина Афоніна. У вирішальному поєдинку із турком Музафером Сергій із мінімальним рахунком 4:5 поступився.
Підсумковий результат говорить про напружений поєдинок, адже нашому боксеру протистояв не хто-небудь інший, а учасник Олімпіади у Пекіні, Призер Чемпіонату Світу.

Отже, ми маємо повне право привітати Сергія Радченка, його тренера, старшого викладача кафедри фізвиховання Бориса Івановича Геращенка і всіх, хто допомагав йому із блискучим виступом і срібною медаллю!!!