Головна>Новини
КрНУНовини

Вітаємо з перемогою у конкурсі!
25.05.21

Студенти кафедри «Облік і фінанси» - переможці Всеукраїнського та міжнародного конкурсу наукових робіт

27 квітня 2021 р. студентка кафедри «Облік і фінанси» спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Лижова Єлизавета здобула диплом ІІІ ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління у сфері торгівлі» на базі Харківського національного інституту харчування і торгівлі». Робота на тему «Вартісно-конкурентний підхід до управління конкурентоспроможністю ТНК харчової промисловості».

Науковий керівник – старший викладач кафедри «Облік і фінанси» Циган Раїса Миколаївна
15 квітня відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування» на базі Національного університету «Чернігівська політехніка, в якому прийняла участь студентка кафедри обліку і фінансів Звонова Юлія та отримала диплом ІІІ ступеня. ЇЇ дослідження розкриває практичні аспекти податкового планування в системі обліково-управлінського інформаційного простору.

Науковий керівник – д.е.н., професор кафедри «Облік і фінанси» Ховрак Інна Вікторівна
15 квітня відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка» на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки. За участь у конкурсі студент першого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Остроушко Артем отримав Диплом ІІІ ступеня за дослідження на тему «Експорт харчової продукції як один зі стимулів виходу з кризи, спричиненою пандемією».

Науковий керівник – старший викладач кафедри «Облік і фінанси» Циган Раїса Миколаївна
За результатами заключного етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінанси і кредит», що проходив на базі Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль) Кравченко Христина отримала диплом І ступеня за проведене дослідження на тему «Фінансове забезпечення комунальних підприємств в умовах децентралізації».

Науковий керівник - к.е.н., доц., зав. каф. «Облік і фінанси» Глухова Валентина Іванівна

20-21 квітня відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування» на базі обліково-фінансового факультету Миколаївського національного аграрного університету. Кафедру обліку і фінансів КрНУ гідно представили студентка п’ятого курсу Кудлай Катерина та студентка третього курсу Ігнатова Анна спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», які посіли ІІІ місце. Їх дослідження розкриває питання ефективного управління інвестиційною діяльністю страхових компаній.

Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри «Облік і фінанси» Шаповал Людмила Петрівна.
Кафедрою економіки Могильовської філії «БІП-Університет права і соціально-інформаційних технологій» з 28.12.2020 р. по 01.03.2021 р. був проведений Міжнародний конкурс наукових студентських статей. Водолазська Олександра стала переможницею Міжнародного конкурсу наукових студентських статей «Регіональні аспекти розвитку малого і середнього підприємництва: проблеми та шляхи вирішення в умовах цифрової економіки». Отримала дипломом ІІ ступеня.

Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри «Облік і фінанси» Хоменко Людмила Миколаївна


Вітаємо переможців та їх наукових керівників! Бажаємо здоров’я, творчого натхнення та наукових злетів!

КрНУ