Головна>Новини
КрНУНовини

Галузева конкурсна комісія ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» повідомляє:
26.05.21
25-26 травня 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулося засідання галузевої конкурсної комісії Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». На конкурс надійшло 60 наукових робіт з 12 країн світу з 44 закладів вищої освіти. У відбірковому турі прийняли участь наукові роботи студентів з України, Польщі, Канади, Казахстану, Білорусії, Чехії, Іспанії, Німеччини, Латвії, Болгарії, Грузії, Франції, Словакії.

За результатами засідання галузевої конкурсної комісії на підставі отриманих рецензій та відкритого обговорення визначено конкурсні роботи, автори яких запрошуються на підсумкову наукову-практичну Zoom-конференцію, яка відбудеться 3 червня об 11 годині. Особисті запрошення авторам робіт та науковим керівникам будуть надіслані електронною поштою. Захист роботи відбуватиметься у вигляді презентації PowerPoint на 10–12 слайдів. Регламент доповіді 5-7 хв.

Учасники ІІ етапу Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»,
які рішенням конкурсної комісії претендують на призові місця та
запрошені на підсумкову науково-практичну Zoom-конференцію.

КрНУ