Головна>Новини
КрНУНовини

Залучення студентів кафедри обліку і фінансів до міжнародної академічної мобільності
29.05.21
Розвиток міжнародних зв`язків, науково-технічне співробітництво університету із зарубіжними країнами є одним з пріоритетних напрямків діяльності Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

24 травня 2021 року на кафедрі обліку і фінансів відбулася зустріч студентів 1-3 курсів, які навчаються за спеціальностями «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування», з директором Центру міжнародної діяльності КрНУ к.т.н., доц. Гладирем Андрієм Івановичем, який зазначив, що метою центру є координація міжнародної діяльності університету та його інтеграція до світової університетської системи.

Доповідач надав детальну інформацію щодо міжнародних програм, ЗВО-партнерів, ознайомив студентів з правилами участі та критеріями відбору учасників академічної мобільності, порекомендував їм приймати активну участь у міжнародних програмах, літніх мовних школах, використовувати можливість отримати нові знання, враження, досвід.

Студенти висловили велику подяку Андрію Івановичу за змістовне роз’яснення можливостей міжнародної академічної мобільності!
КрНУ