Головна>Новини
КрНУНовини

Зустріч студентів-першокурсників з доцентом кафедри психології, педагогіки та філософії Ольгою Володимирівною Літвіновою
29.05.21
В українському суспільстві молодь є однією з найбільш вразливих у соціальному відношенні груп. Характерними ознаками сучасного життя є нестабільність, невизначеність, складність та різноманітність. Студенство Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського має можливість отримати кваліфіковану психологічну допомогу, звернувшись на кафедру психології, педагогіки та філософії.

26 травня 2021 року на кафедрі обліку і фінансів відбулася зустріч студентів 1 курсу, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування», з кандидатом психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри психології, педагогіки та філософії Ольгою Володимирівною Літвіновою.

Під час зустрічі обговорювалися проблеми кібербуллінгу, міжособистісних відносин, відносин у родині, гендерної рівності.

О. В. Літвінова зазначила, що студенти завжди можуть звернутися та отримати індивідуальне консультування, психологічну підтримку та допомогу у кризових життєвих ситуаціях, самопізнанні, вирішенні особистісних проблем, налагодженні міжособистісних стосунків, особистісному розвитку, формуванні соціально корисної життєвої перспективи.


КрНУ