Головна>Новини
КрНУНовини

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 263 «ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА».
01.06.21
28 травня 2021 року відбулася підсумкова конференція міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 263 Цивільна безпека. Слід відзначити, що такий захід відбувався вперше в стінах КрНУ. До участі у конкурсі долучилося 85 студентів, які представили 52 роботи. Спеціальність була представлена у 3 секціях: охорони праці, цивільної безпеки, а також техногенної безпеки. Загалом, свої роботи представили 14 закладів вищої освіти України та 7 іноземних з 5 країн Європи та світу.

За результатами попереднього рецензування робіт та перевірки на дотримання академічної доброчесності на підсумковій конференції було представлено 17 робіт, кожна з яких була представлена на високому рівні.

Цього року призерами Міжнародного конкурсу студентських робіт стали студенти кафедри ОПЦПБ: Душкін Євгеній 3 курс (2 місце у секції Охорони праці) та Максим Шулімов 2 курс ( 1 місце у секції цивільного захисту).

Також під час проведення другого туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 263 «Цивільна безпека» 27-28 травня 2021 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського були проведенні веб-семінари на тему: «Сучасні міжнародні стандарти з безпеки та гігієни праці, безпекоорієнтованої соціальної відповідальності бізнесу» за участю провідних фахівців галузі. Доповідачами стали Данова К. В., кандидат технічних наук, доцент, в. о. завідувача кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності; Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова та Сукач С. В., доктор технічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри охорони праці, цивільної та промислової безпеки, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

Щиро вітаємо переможців та їх керівників та бажаємо подальших наукових здобутків!!!

Переможці другого туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі
спеціальності 263 «Цивільна безпека (за спеціалізацією)»

КрНУ