Головна>Новини
КрНУНовини

Бібліотекарі підготували виставку до 100-річчя КрНУ
03.06.21
У читальній залі №1 відкрилася тематична експозиція до 100-річчя Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського. Бібліотекарі виставили усі друковані матеріали, які стосуються історії університету – ювілейні видання, біографії ректорів вишу, публікації науковців тощо.

У вересні поточного року КрНУ відзначатиме 100-річчя. В університетській бібліотеці з цього приводу запланували кілька тематичних виставок. Перша, присвячена видатному математику Михайлу Остроградському, чиє ім’я носить університет, відкрилася напередодні.

З приводу виставки до 100-річчя КрНУ директор університетської бібліотеки Олена Швець зазначила:

– На нашу думку, у нас ще замало інформації про історію університету, особливо довоєнну, наш видатний науковець Алла Лушакова ще продовжує дослідження. Але ми намагалися зібрати на цій виставці все, що маємо – книги, журнали, фотографії. Тут також зібрані статті наших науковців, показники, які отримував університет і в наукометричних базах даних, і під час оцінювання якості освіти. Ми хотіли, щоб відвідавши цю виставку, людина склала уявлення і про історію нашого університету, і про його сьогодення.

«Кременчуцький край у контексті історії України». У цьому збірнику опублікована одна з перших статей доцента Алли Лушакової про довоєнну історію вищої освіти у Кременчуці – «Исчезнувший інститут».
КрНУ