Головна>Новини
КрНУНовини

76 призових місць здобули студенти КрНУ на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт-2021
16.06.21

76 наукових робіт студентів Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського відзначені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів – такі результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Автори праць – 83 студенти-переможці. Найбільше робіт (22), відзначених призовими дипломами, у факультету економіки і управління.

16 червня, на засіданні науково-технічної ради, доцент Ірина Солошич (на фото) доповіла про результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (ВКСНР). Вона нагадала, що результати конкурсу враховуються при складанні всеукраїнського щорічного рейтингу «Топ-200 Україна», тому перемоги студентів надзвичайно важливі для університету.

Цього року найбільше робіт-переможців – 22 – подано від факультету економіки і управління. На другому місці Інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління – 20 робіт. Третє місце у факультету природничих наук – 16 робіт-переможців.

Ірина Солошич зазначила, що не на всіх кафедрах підготовка до конкурсу ведеться на високому рівні:

– Незважаючи на позитивну динаміку здобутків студентів у конкурсах наукових робіт, необхідно зазначити низький рівень роботи таких кафедр: технології машинобудування; комп’ютерних та інформаційних систем; інформатики і вищої математики; теорії, історії держави та права; перекладу; гуманітарних наук , культури і мистецтва; здоров’я людини та фізичної культури, – сказала вона.

Протягом останніх восьми років все більше робіт студентів КрНУ отримують призові місця на Всеукраїнському конкурсі. У 2014-му їх було 56, у 2021-му – 76. Для прикладу, у 2001 році призових робіт було лише чотири.

У минулому, 2020-му році, КрНУ посів на Всеукраїнському конкурсі третє місце серед ЗВО України – дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів відзначили 79 наукових робіт студентів університету.

У матеріалі використані фрагменти доповіді та презентації керівника Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих учених (НТСАМУ) доцента Ірини Солошич.
КрНУ