Головна>Новини
КрНУНовини

Університет відвідали роботодавці – представники концерну NICMAS
18.06.21

17 червня університет відвідали директор з управління персоналом концерну NICMAS* Тамара Гнатюк та радник концерну Олександр Неселевський.

Гості зустрілися з керівником навчального відділу КрНУ Ольгою Замаревою. Мета їх візиту – укласти угоди щодо проходження студентами КрНУ виробничої практики на Полтавському турбомеханічному заводі**, який входить до структури концерну.


Тамара Гнатюк та Олександр Неселевський

Концерн зацікавлений у кваліфікованих інженерних кадрах, тому готовий брати студентів на виробничу практику, починаючи з другого курсу – з розрахунком на те, що диплом вони захищатимуть за тематикою базового підприємства – Полтавського турбомеханічного заводу. Концерн також готовий надати випускникам КрНУ роботу на заводі.

Представники NICMAS зазначили, що концерн планує запропонувати стипендії та гранти студентам, які проходитимуть виробничу практику на турбомеханічному заводі та захищатимуть диплом за профільною тематикою.

Також концерн готовий організувати екскурсію для студентів на базове підприємство до Полтави і профінансувати цю поїздку. Радник Олександр Неселевський підкреслив, що компанія зацікавлена саме у студентах та випускниках КрНУ, бо наразі в регіоні немає іншого закладу вищої освіти, який би готував фахівців за потрібними NICMAS спеціальностями.

Участь у зустрічі зі стейкхолдерами узяли заступник директора Інституту електромеханіки, енергозбереження та систем управління доцент Юрій Зачепа, заступник директора навчально-наукового Інституту механіки і транспорту доцент Тетяна Гайкова, завідувачка кафедри економіки професор Ольга Маслак та в. о. завідувача кафедри комп’ютерних та інформаційних систем доцент Валерій Сидоренко. Сторони обмінялися контактами та засвідчили готовність до співпраці.

Довідково:

NICMAS* – міжнародна інжинірингова багатопрофільна машинобудівна компанія. Головний напрям діяльності – виробництво сучасного високоефективного енергозберігаючого обладнання для промисловості та енергетики, сервісне обслуговування та надання замовникам прогресивних технологій та послуг.

АТ «Полтавський турбомеханічний завод»** – основні напрями діяльності: виробництво пересувних поршневих і гвинтових повітряних компресорних установок; поршневих повітряних та газових компресорних установок; вузлів та деталей для реконструкції парових турбін; запасних частин до парових турбін, робочих лопаток, діафрагм, деталей систем регулювання, кріплень високого тиску; агрегатів зварювальних і насосних; лебідок монтажних; всіх видів лиття.

КрНУ