Головна>Новини
КрНУНовини

Науковиці Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського руйнують стереотип чоловічого обличчя науки
30.06.21


24 червня 2021 р. гостями «Студії дня» ТРК «Кременчук» та її ведучого Володимира Ляпоти стали професорки нашого університету Ірина Труніна, Лариса Герасименко й Оксана Тур. Тема зустрічі була цікава й інтригуюча: «Руйнуємо стереотип чоловічого обличчя науки». У студії обговорили проблеми стереотипності різних сфер життя, зокрема й наукової. Професорки розповіли про перші кроки до омріяної професії, перешкоди та невдачі, труднощі, пов`язані зі становленням жінки як науковця. Кожна з гостей висловила вдячність тим, хто підтримував та допомагав.

Ведучий цікавився, якою ж є професорка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Жінки зізналися, що надзвичайно пишаються університетом, його талановитим професорсько-викладацьким складом, активними та креативними студентами. Вони підкреслили, що в майбутньому розвиток міста буде безпосередньо пов`язаний з тими, хто сьогодні здобуває знання з різних спеціальностей у КрНУ. Професорки сподіваються, що Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, який відзначає сторіччя свого заснування, і надалі буде флагманом вищої освіти в Україні.
КрНУ