Головна>Новини
КрНУНовини

Підсумки конференції AMITANS’21
05.07.21
24–29 червня 2021 року в Албені (Болгарія) відбулася 13-а міжнародна конференція, яку щорічно організовує евро – американський консорціум по впровадженню математики в технічних і природничих науках. В роботі конференції прийняли участь науковці з 19 країн світу та було зроблено близько 120 доповідей.

Організаційний комітет конференції вирішив організувати та провести в рамках конференції спеціальну сесію присвячену 220-річчу від дня народження видатного математика, академіка кількох академій наук, зокрема французької, американської, російської та ін.., нашого земляка Михайла Васильовича Остроградського (Special Session MIKHAIL OSTROGRADSKY 220). В рамках сесії було зроблено 6 доповідей, одна з яких була присвячена життєвому шляху Михайла Васильовича Остроградського.

Організаторами сесії оргкомітет призначив професорів кафедри ІВМ Ляшенка Віктора Павловича та Кобильську Олену Борисівну.

Представниками університету було зроблено чотири доповіді – дві О.Б. Кобильською, Т.А. Григоровою та Д.В. Савеловим.

Робота сесії проходила дистанційно в DC – офісі цифрових компетентностей викладачами університету та науковцями з міст Дніпро та Одеси. Усі доповіді жваво обговорювалися науковцями.

КрНУ