Головна>Новини
КрНУНовини

На підготовчому відділенні КрНУ почала заняття перша група іноземців
12.07.21

У понеділок, 12 липня, на підготовчому відділенні Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського почалися заняття з мовної підготовки іноземних студентів. Наразі у складі навчальної групи 10 здобувачів – громадяни Індії та Камеруну.

Перше заняття з мовної підготовки для іноземців провела старший викладач кафедри філології та видавничої справи Олена Резніченко. Студенти вивчатимуть українську мову, основи економіки, краєзнавство, економічну та соціальну географію світу тощо. Навчальний процес триватиме по січень 2022 року. Після закінчення підготовчого відділення іноземці зможуть вступати до будь-яких вишів України, де освітні дисципліни викладаються державною мовою.

Підготовче відділення у КрНУ діє на базі Центру підвищення кваліфікації та професійної адаптації (директор центру – к.пед.н., доцент Світлана Сошенко).

Набір студентів на підготовче відділення та забезпечення їх законного перебування в країні здійснює Центр міжнародної діяльності КрНУ (в.о. директора центру – к.т.н., доцент Андрій Гладир).

Робота з набору іноземців почалася у КрНУ у березні поточного року, після підписання відповідної угоди з ТОВ «Євразійський консалтинг освіти». Вів її Центр міжнародної діяльності КрНУ. Пандемія коронавірусу та карантинні обмеження, запроваджені в Україні та в інших країнах, суттєво ускладнили цю роботу. Натомість групу зібрали, іноземці почали заняття. Наразі очікується приїзд на підготовче відділення ще певної кількості здобувачів освіти.
КрНУ