Головна>Новини
КрНУНовини

КрНУ і Черкаський державний технологічний університет підписали угоду про співпрацю
20.07.21


20 липня ректор Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського д.т.н. Михайло Загірняк та ректор Черкаського державного технологічного університету* (ЧДТУ) д.політ.н. Олег Григор підписали угоди про співпрацю та організацію програм академічної мобільності.


Процедура підписання угод відбувалася в онлайн режимі, у DC-офісі КрНУ. Кременчуцький університет представляли ректор університету Михайло Загірняк, перший проректор Володимир Никифоров та керівник науково-дослідної частини Вікторія Латишева. Черкаський університет на зустрічі представляли ректор Олег Григор та проректор з гуманітарно-виховних питань Валентин Лазуренко.

Пропозиція про підписання угод про співпрацю надійшла від керівництва ЧДТУ.


Підписання угод кременчуцькою стороною


Підписання угод черкаською стороною

Сторони підписали договір про співпрацю та договір про організацію програм академічної мобільності здобувачів вищої освіти. Договори набувають чинності з моменту підписання і діятимуть протягом п’яти років. Надалі вони автоматично подовжуються, якщо жодна зі сторін не заявить про бажання не подовжувати угоди.

Договір про організацію програм академічної мобільності передбачає міжуніверситетські обміни для здобувачів, які навчаються на бакалаврському, магістерському та освітньо-науковому PhD рівнях вищої освіти. Також передбачені обміни для науково-педагогічних працівників.

Мета укладання угод – підвищення якості теоретичної та практичної підготовки здобувачів та розширення їх можливостей для набуття досвіду ведення науково-дослідної роботи, а також обмін досвідом науково-педагогічної роботи.

Довідково:

Черкаський державний технологічний університет* (ЧДТУ) – заклад вищої освіти IV рівня акредитації. Має такі факультети:

Будівельний

Комп`ютеризованих технологій машинобудування і дизайну

Електронних технологій і робототехніки

Харчових технологій та сфери обслуговування

Економіки та управління

Інформаційних технологій і систем

Гуманітарних технологій

Навчально-науковий центр по роботі з іноземними студентами

Історія вишу почалася із заснування у лютому 1960-го у Черкасах загальнотехнічного факультету Київського технологічного інституту харчової промисловості. У 1991-му навчальний заклад був реорганізований у Черкаський інженерно-технологічний інститут. У 2001-му інститут реорганізували у Черкаський державний технологічний університет.

КрНУ