Головна>Новини
КрНУНовини

Професору Щетиніну присвоєне почесне звання «Заслужений працівник освіти України»
25.08.21

Указом Президента № 406/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України» викладачу Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського професору Віктору Щетиніну (кафедра галузевого машинобудування) присвоєне почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Віктор Терентійович Щетинін працює в університеті з 1976 року. Прийшов до вишу після закінчення Харківського автомобільно-дорожнього інституту. У 2004 році захистив кандидатську дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата технічних наук. Наразі працює на кафедрі галузевого машинобудування.

Напрям роботи професора Щетиніна – розробка матеріалів для застосування у вітчизняному ракетобудуванні.

Крім почесного звання «Заслужений працівник освіти», Віктор Щетинін має ще кілька державних відзнак - у 2008-му був нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України»; у 2011-му – нагрудним знаком «Петро Могила» Міністерства освіти і науки України. У 2016-му за вагомий особистий вклад у розвиток освіти, сумлінну працю та професіоналізм професора Щетиніна відзначили Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.


Нагрудний знак «Петро Могила» (зліва), нагрудний знак «Відмінник освіти України»


Почесна грамота Кабінету Міністрів України


Ректор КрНУ професор Загірняк на засіданні вченої ради привітав професора Щетиніна

Колектив КрНУ вітає професора Віктора Щетиніна із заслуженою нагородою.

КрНУ