Головна>Новини
КрНУ

Новини

НАШІ СТУДЕНТИ У США
12.11.09

Іще зовсім недавно навчатись, проходити стажування або працювати за кордоном у студентському середовищі було привілеєм не багатьох, а зараз це явище стало настільки реальним, що навіть набуло ознак нового молодіжного буму. Це й не дивно. Світ перетворився на величезний відкритий простір для реалізації найсміливіших задумів, власних талантів та амбіцій.

Існує чимало програм з обміну студентами. Однією із таких програм є програма Work and Travel USA. Вона поєднує оплачувану роботу та можливість відпочинку і подорожей Сполученими Штатами, знайомства з їх культурою та традиціями. Крім того, програма здійснюється під опікою Державного Департаменту США.


Ці вражаючі Штати...

Цього літа декілька студентів нашого університету вирішили взяти участь у цій програмі.
Єгор Сукач, студент IV курсу Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління, є одним із таких студентів, і він з радістю поділився своїми враженнями про літо, проведене в Америці.


Єгор Сукач на фоні незрівнянної природи США

За цей час він устиг попрацювати на кораблі, займався обробкою риби, саджав квіти, працював малярем та електриком. Єгор побував на Алясці, у м. Сіетл, Сітка, Деленхем – США, відвідав завод «Боінг», «Музей рок-н-ролу» та багато інших цікавих місць.


Єгор із колегамиТрудові будніХто сказав, що працювати - це нудно?:)

За словами Єгора, навіть уже у літаку, він не міг повірити, що він летить до США. Раніше для нього це було щось на кшталт яскравої, бажаної, але нездійсненної мрії.


Славнозвісна Статуя Свободи


І ось – МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!!!Єгора глибоко вразила краса та різноманітність природи США. Головним результатом цьогорічних літніх канікул Єгор вважає те, що він знайшов багато нових друзів, з якими вони із задоволенням спілкуються і після повернення із Штатів. Крім того, студент зазначає, що у нього значно підвищився рівень англійської мови, що у сучасному житті є досить важливо, і, що не менш важливо у нашому житті, Єгор став набагато самостійнішим.


Нові друзі - це завжди цікаво!

Програма Work &Travel USA була заснована ще у 60-х роках, але тоді стати її учасником міг далеко не кожен – надто дорогим задоволенням це було. Та вже з 90-х років програма набирає обертів і від того часу щораз більша кількість молодих, амбітних та творчих людей долучається до неї.
Якщо ви саме такі - наступна інформація уже не для роздумів, а для конкретних дій. Отож,
- якщо ваш вік від 18 до 24 років,
- ви володієте англійською мовою на достатньому для спілкування рівні,-
у вас є шанс провести це літо у США.

За детальнішою інформацією звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків
Кременчуцького державного університету імені Михайла Остроградського (ауд. 5205, тел. 2-20-51)

Ми будемо раді допомогти у здійсненні Вашої мрії!
КрНУ