Головна>Новини
КрНУНовини

23 вересня студенти вшанували пам’ять видатного українського математика, механіка, фізика, академіка Михайла Остроградського
23.09.21
23 вересня відбулася подорож студентів на малу батьківщину М. В. Остроградського – у с. Пашенівку. Саме звідти розпочався шлях Вченого у науку, саме туди він повертався і у найтяжчі для нього часи, і у часи злету. Як вірний син свого народу і патріот України М. В. Остроградський і сьогодні залишається символом вірності землі, що народила його і дала путівку в життя.

Кращі студенти університету – Жилова-Вельтер Єва (відмінниця навчання, стипендіатка Кременчуцької міської ради, голова студ. ради університету), Фесенко Валентина (відмінниця навчання, стипендіатка благодійного фонду ім. К. Ковшевич), Тонкошкур Максим (представник студактиву ФЕУ), Палієнко Анна, Деркач Анастасія, Роменська Вероніка, Рагулін Матвій, Гаращенко Ангеліна, Рожанська Ангеліна, Кожухар Поліна (учасники артклубу «Студент») поклали квіти від професорсько-викладацького колективу та від студентів університету на могилу генія світової науки.

Цікавою була і екскурсія по музею Хорішківського ліцею імені М. Остроградського. Із розповіді директора ліцею студенти дізналися Багато нового про життєві обставини М. В. Остроградського та його родини. Повернулися з подорожі студенти окрилені та натхненні прагненням до нових знань.

КрНУ